hledat

Tags:

Brno si dalo díky Danielovi rande s karibskými rytmy, Tafrob při té příležitosti připomněl Supercrooo

Sdílej

Dovolujeme si zavěštit, že Michajlov už má touto dobou v nápravném zařízení napsán materiál na následovníka své poslední řadovky „1991“, jež se vyškrábala na povrch v době jeho nepřítomnosti.

A jak tráví čas jeho pravá ruka Daniel Vardan? Třeba tak, že pod patronátem 1312 Records vypouští brněnskou odpověď a reakci na „letní hity“.

Čerstvý video singl „Nemusím nic“ protnul uvolněnými karibskými rytmy produkující Claptomanik a jeho strůjce zastihnuje v módu, ve kterém ho často neslýcháme.

Možná i proto pak musíme podotknout, že zrovna dvakrát přirozeně nabízenou hudbou neproplouvá a vsadíme boty, že mimo Štatl v létě určitě bude znít z otevřených okýnek něco jiného…

Svou trochou do mlýna jinak přispěli také Robin Tent a Tafrob, jenž otevírací pasáží své sloky „zamkni se na hajzlu, bacha, pouštím rap“ připomněl Supercrooo, kteří se o něj v dobách své největší slávy nejednou otřeli.

Jelikož by to ještě před deseti lety asi neudělal, i proto jeho shout out sympatický. Nehledě k tomu, že podobné demonstrace knowledge a s tím spojeného respektu směřované do nitra samotné scény vítáme vždy.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz