hledat

Tags:

Boubelka Lizzo si omotává nejen Ameriku kolem prstu. Jaké globální hity má ve svém hrdle?

Sdílej

Pár kilo navíc ještě nikoho nezabilo. Touto frází se řídí asi i americká boubelka Lizzo, která okouzlila svou zemi svým hudebním talentem, ale do podvědomí se dostává již i za hranicemi. Její singl „Truth Hurts“ za velkou louží dominoval například na iTunes či Shazamu. A pak je tu také nový klip „Tempo“, který vládne trendům na americkém YouTube.

V září 2017 ji změnil život singů „Truth hurts“. Globální hit upoutal pozornost na všech frontách a nabízela se otázka, zda Lizzo svůj talent potvrdí další věcí. „Vydala jsem svou nejlepší věc a nestalo se vůbec nic,“ vzpomíná dnes pro časopis People. „Byl to nejčernější den mé kariéry. Kdybych teď skončila, v médiích by se neobjevila ani zmínka, pomyslela jsem si. Ale přátelé, producent a rodina mě podrželi. Tohle je tma, po které začne svítat, říkali,“ přiznává Lizzo, která se již o dva roky později těší přízni a zájmu a stala se z ní obletovaná celebrita.

„Truth Hurts“ je v americké singlové TOP 10, v přehledech nejpřehrávanějších skladeb na Spotify a Apple figuruje shodně na čtvrtém místě. Vévodí již zmíněným žebříčkům na iTunes a  Shazam. Nově zveřejněné video ke starší nahrávce „Tempo“, v níž skvělou zpěvačku doprovází i legendární Missy Elliot, během několika hodin prosvištělo zebřičkami trendů k druhému místu. Do podvědomí se dostává už i na Slovensku, kde je už ve třicítce nejžádanějších na Spotify.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz