hledat

Tags:

Aktuální myšlenkové pochody Fosca Almy? Pár minut pozornosti není na škodu a třeba toho bude i víc

Sdílej

Nutnost se opakovaně připomínat sluchovodům tuzemského rapového světa je občas až úsměvné, neboť nutí některé interprety tyto pozdravy „šulit“ na úkor kvality. Pokud o sobě nedáš chvíli vědět, automaticky jsi považován za končícího, vyhaslého a neaktuálního. Relevantní jsou ale výstupy, které ze studia člověk generuje bez ohledu na to, jestli je to sporadicky nebo týden co týden. A jaké aktuální myšlenkové pochody se aktuálně honí hlavou Fosca Almy? Pár minut rozhodně není na škodu a třeba toho bude i více…

Mnozí nad ním lámali hůl, i když to byl on sám, kdo se rozhodl dobrovolně vyklidit své pozice. Nebylo to ale definitivní, spíše částečné, neboť sem tam o něm rapová komunita stále slýchává, ať již z pozice technika a rádce ve studiu či skrze vlastní tvorbu, která má stále co nabídnout.

Fosco Alma má venku čerstvou věc „Dead star“, kterou si vystavěl opět sám od beatu po rap. „Je to první singl z mnoha, co budou postupně vycházet,“ okomentovala svou nadcházející aktivitu tvář, která mohla z let minulých posluchačům utkvět v paměti skrze sólo projekty i týmové práce v partičkách Veřejná nebezpečnost, Philosofic či MAAT.

Skrze déle znějící materiál o sobě dal vědět naposledy v roce 2020, kdy vydal třetí pokračování série „Foscoismus“. Objevují se však signály, že by se mohla jeho diskografie rozšířit. Jestli to tak skutečně bude, kdy se tak stane a jaký bude samotný název…přesně na tyto dotazy si ještě zřejmě nějaký ten pátek počkáme. 

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1