Šestý díl Básníků, ale rapových..

Pojďme odkrýt další jinotaj, zatímco se u nás točí nesmrtelní Básníci a čeká se na díl z domova důchodců, takzvaní Neortodoxní básníci z jihu krutého města Chicaga vydávájí další ze svých projektů, tentokráte jako Unorthodox Poets Society představují nový maxáč s beaty překvapivě nejenom od Mr.Skurgeho a kde ztěživě rapuje opět vokální část kapely, nazlobenec Infinito.

Na beaty krom nekompromisního Skurge šáhli i lidi jako Memo (z party The Molemen), Doc West (z další ostré party Single Minded Pros) a nedávno mnou představovaný Thaione Davis, který vydal desku „Situation renaissance“ na Birthwrite Records.

Tahle klasicky vychází na Infinitově labelu Nephew Of Frank Records ve spolupráci s Egruks. Singl není jenom singlem, má totiž celých 9 (!!) pecek a z tracklistu, i z rozhovoru s Infinitem v BBR27, si můžete být jistí, že půjde o nářez, který je hodno mít ve sbírce, jak na párty, tak na tvrdý poslech. Stejně tak pak celé album, které po následuje po tomto březnovém singlu.

A. This side – Infinito 2017
– Promised Gold (Princeton Park Mix) (Produkce Thaione Davis)
– In My Strange Life (Produkce Memo)
– Any Other Or (Wild 100 Type Mix) (Produkce Doc West)
– Promised Gold (beat)
– In My Strange Life (beat)
B. Other side – Mr. Skurge (vše produkoval Mr. Skurge)
– All Rights Reserved
– Shopping Cart Ride
– Them
– Shopping Card Ride (alt version)

Klikni na info o:
Infinito
The Molemen
Single Minded Pros
Thaione Davis