Vec prozradil Opakovi, že dá dost prostoru i jiným beatmakerům…

Internetové médium metoo.sk dalo košem Vecovi a jeho pořadu "Co se děje", který od nového roku nahradil nový formát "Beat It", nad nímž tentokráte drží opratě Opak. Pilotní díl v sobě ale nese zajímavou symboliku – když své vysílání zahajoval funkční veterán, jeho premiérovým hostem byl právě člen AMO a nyní si oba role prohodili. Zachována pak byla také závěrečná tečka v podobě mini živáče.
 
Spíše než rozhovorem bych jejich dialog nazval povídáním, v rámci něhož dojde i na sport, potažmo fotbal a "El Clásico", kde vyplave na povrh, komu že to ten Branči Kováč vlastně přeje. O připravované jarní novince, která v jeho diskografii zaujme č. 3, ještě zakladatel Trosek nechtěl mluvit příliš konkrétně, ovšem pár náznaků proběhlo – na minulých dvou albech si až na výjimky dělal hudbu sám, což se díky šesti nebo sedmi zapojeným beatmakerům změní. Na nějaké škatulky se hrát také nebude a zaznělo i důležité "varování", že to, co poslouchá teď, se na disku nijak neprojeví.
 

Pořad "Beat It" na metoo.sk

Už jste četli?

Lepší bude, když se na mé album těšit nebudete, vzkazuje Vec

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14490