hledat

Tags:

7krát3 nešlápl vedle ani podruhé, z objevu jara se může stát i objev léta a možná celé R&B sezony

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

7krát3, jenž už byl v onlině světě označen “novodobým Jiřím Kornem”, je žánrovým objevem jara a může být i léta. Soudě alespoň podle dalšího video singlu, který nový spolupracovník Bigg Bossu zveřejnil v těcho dnech…

Zatímco “Promiň” záměrně provokovalo všudypřítomnou divností, novinka “Pobývám tu” je i vzhledem k uvedeným záběrům mnohem víc osobnější.

Blondýnovo frázování opět nemusí sednout všem, stejně jako se to stalo v případě pilotního singlu před pár týdny, nicméně na zajímavosti a originalitě projevu to nic nemění.

Obě záležitosti navíc spojuje precizní produkce. Ultimate RH+ tentokrát dostal volno, nicméně sám 7krát3 ukázal, že ani on nemá problém randit s chytlavostí.

“V tomto videu vystupuje člověk, který již odešel do jiného světa. Moje prababi, která držela celou rodinu pohromadě, ještě v klipu nakopává bodlem fotbalovej míč. Zanedlouho po natáčení odešla. Ještě ale stihla jednu věc. Stihla se potkat s mým čerstvě narozeným synem. V jeden okamžik se tak střetlo 5 generací. Praprababička a prapravnuk. Právě tomuhle vzácnýmu momentu bych chtěl věnovat tenhle song,” představil svůj záměr možný budoucí host letošního alba PSH, jehož dílo mixoval a masteroval v Rooftopu všem dobře známý Ondřej Žatkuliak.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz