hledat

Zúčastni se MC’s Contestu 12 na allElements.net! Produkce – DJ Side!

Sdílej

Konečně je to tady. Čekali jste na to pár týdnů a konečně můžete zase vzít tužku do ruky a začít psát. Je tu MC’s Contest číslo 12! Ze začátku jako vždy zopakuji pravidla. MC’s si stáhnou instro a napíšou na dané téma text. Ten potom nahrají a pošlou hotový track na adresu admin@allelements.net. Minimální délka je 3 minuty, instro si můžou MCs nastavit. Mohou se zúčastnit jedinci i skupiny. Důležitým aspektem je kvalita nahrávky (aby to nešumělo a neprskalo, že to donutí člověka hned to vypnout), pak také to, jestli se autor drží zadaného tématu. Limit velikosti je 5 Mb, větší mp3 nebudou přijaty do soutěže. Nezapomeňte také na deadline, protože vždy se nějakcí opozdilci najdou.

Teď pár slov k 12. kolu naší soutěže. Autorem beatu je DJ Side, kterého můžete znát třeba díky jeho instrumentálnímu vinylu, který vydal. Nechceme krást instra, na která nemáme práva, proto se v posledních kolech snažíme shánět muziku od zajímavých lidí z české scény. Téma tohoto MC’s Contestu je trochu obtížnější, než v posledních kolech – Opona nemusí být železná. Jak se osvědčilo z některých kol, některé z vás podobná témata donutí k napsání skutečně zajímavé věci (viz Cirkus z přístavního mola). Deadline stanovíme na 25.6., po tomto datu už nebudeme přijímat žádné nahrávky.

Cenou v tomto kole může být to, že se track dostane na rapovou a produkční kompilaci HOMERUN!, kterou dávám já (PHI) dohromady a na které se se objeví např. Marpo, IdeaFatte, Emdee z The Regime a mnoho dalších, mezi kterými bude i host ze Spojeného Království. Pište, nahrávejte, očekávejte!

odkaz, kde najdeš článek, kde stáhneš instro DJe Sidea!

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?