hledat

Tags:

Zrod nového graffiti časáku oslaví nejen Pio Squad. Chceš být u toho a získat první číslo gratis?

Sdílej

Poslední červnový víkend tohoto roku bude v Břeclavi pořádně živo. Ke slovu se dostaví graffiti, své první číslo oslaví i v tomto směru laděný nový magazín a chybět nebude také tuzemský rap, který budou zastupovat především jihlavští Pio Squad. Chceš být u toho a získat první číslo tohoto časáku gratis?

Hledáš plán na příští víkend a stále tápeš? Baví tě graffiti na legální ploše bez stresu z houkaček a modrých světel? Dal by sis naživo koncert Pio Squad? Pak pojeď v sobotu 25. června do Břeclavi. Od desáté hodiny dopolední na zóně v Poštorné startuje tradiční graffiti jam. O hudební doprovod se postarají Djs Rowes, Zdenyzden a Aliamigo. Možné bude zakoupit barvy z mobilního Pantograff shopu stačí ti sebou tedy jen svačina a repelent.

Večer se zábava stěhuje do centra Břeclavi do klubu Piksla kde na after party zahrají poprvé v tomto městě Pio Squad s DJ Zahy za zády. Těšit se můžete na průřez tvorbou kapely včetně horkých novinek z Eurodelova čerstvého alba. Před Pio Squad vystoupí Eztek, který v premiéře představí nový klip. Zahraje také DJ Holub, chábr z crew Valtická strela. Během dne na graffjamu bude možnost koupit nový Morawa pyčo magazín, jenž bude večer na párty slavnostně pokřtěn. Magazín obsahuje na 132 stranách selekci fotek z let 2018-2021 se zaměřením na Lont crew.

Soutěž o 2 1 x 1 + 1 vstupy a k tomu první číslo Morawa pyčo magazínu:

1) Je nutné být fanoušky na fb stránkách Bbaraku a Morawa pyčo

2) Jak se nazývají sólové desky, které mají na svědomí členové PIO?

a) Doga a Bílá vdova

b) Rotvajler a Euphoria

c) Buldok a Indigo

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 21. června a do předmětu uveď „MRWPČ NIGHT #8“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1