hledat

Tags:

Zpráva roku? Dj Premier oznámil finální album Gang Starr!

Sdílej

V úvodu tohoto týdne se náš dlouholetý hrdina Dj Premier na sociální síti ptal, co by fandové řekl tomu, „kdyby vydal nové…“ a svou myšlenku nedokončil, čímž lidi nechal hádat, tipovat a věštit budoucnost.

Ticho a nejistota netrvaly příliš dlouho a dokončení věty přišlo velmi záhy. Žijící legenda žánru sdílela záznam z hlasové schránky od Nase, v němž se renomovaný queenský mistr ceremonie ptá, zda „je pravda, že existuje nové album Gang Starr?“

Chcete-li odpověď i na tento dotaz – pak ano, existuje a kdo ví, možná bude i se samotným autorem „The Lost Tapes 2“, jenž se jedním dechem přihlásil do služeb.

Podávat se mají nové premierovky, nevydané verze Gurua i speciální hosté (mezi naše tipy patří např. Jeru The Damaja, Big Shug, Lil Dap nebo Bumpy Knuckles z Gang Starr Foundation), takže by se to hodilo. Na dobrou zprávu nadšeně reagovalo i dost lidí ze scény včetně Snowgoons, Evidence, Dje Babua, Dje Rhettmatica, Toraeho, Buna Bho nebo Daru Jonese.

Překvapivá novota dorazí 16 let po jejich poslední skupinové nahrávce „The Ownerz“ (2003) a devět let od tragického odchodu Gurua do věčných lovišť.

Více podrobností má přilétnout brzy. Do té doby si můžete připomenout svou oblíbenou desku. My volíme „Moment of Truth“.

Westside Gunn, Conway, Benny The Butcher a hlavně Dj Premier ukázali, jak by podle nich měl znít hip hop

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

I Gotta Call @nas…

Příspěvek sdílel uživatel @ djpremier,

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1