hledat

Zpátky do dnů na Hip Hop Kemp 2005: Inspectah Deck, Masta Ace, Foreign Beggars, Skinnyman, Static & Nat Ill, Pezet a Noon, KF, Prago, PIO, Vec, La4 i Pan Chalan

Sdílej

Dějištěm Hip Hop Kempu, jenž má za sebou osmnáct ročníků, bylo v letech 2005 – 2019 hradecké letiště, které se později přetavilo ve Festivalpark.

Právě teď se můžete díky unikátním záznamům vrátit na jeho čtvrté pokračování, v rámci nějž si můžete díky freestylu zavzpomínat na zesnulého Pana Chalana či Prago Union, když ještě byl součástí týmu i exčlen 6 Polnic Dědek, u nějž je škoda, že v domácím hip hopu nezanechal ještě o něco větší stopu.

V retro vzpomínání, na které si bude třeba tentokrát vyhradit hodinu a sedmačtyřicet minut, pak dojde i na notičky od interpretů jako Inspectah Deck, Masta Ace, Foreign Beggars, Skinnyman, Static & Nat Ill, Dendemann, Kontrafakt, PIO Squad, Vec, La4 nebo Pezet / Noon.

Pokud se vám obsah líbí, vězte, že za vše může rádiový a na beatmakery zaměřený pořad Dje Pufaze „Cream Sound“ jehož si můžete naladit každý čtvrtek od 19:00 do 21:00 na Color Music Radiu.

 

Unikátní záznamy z Hip Hop Kempu 2004: Wildchild, 7l & Esoteric, Promoe, Torch, Blade, WWO, O.S.T.R., Alien Army i AMO a Kontrafakt

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1