hledat

Tags:

Značka Amonit se zdá být nevyčerpatelným zdrojem. Známe snadnou cestu, jak získat nový vinyl Paulieho Garanda

Sdílej

Diskografie libereckého rodáka Paulieho Garanda je za ty roky již poměrně široká, navíc vykazuje i celou řadu sympatických momentů, které si dokázaly získat srdce nemalého zástupu fanoušků. Součástka tuzemského labelu Ty Nikdy svůj poslední release „Amonit“ rozšířila o deluxe verzi, nejprve formou audio kazety, později i na vinylu. Paulie Garand nám do redakce zaslal dva kusy, chceš se stát za nulový peníz majitelem jednoho z nich?

Album plné emocí, bolesti i radosti, ale především hudební záruka, která má na trhu jméno. „Amonit“ se stal pro Paulieho Garanda nevyčerpatelným zdrojem. Nemáme tím na mysli finanční hledisko, nýbrž sympatická ohlédnutí či nabídnutí něčeho navíc. A tak jsme se dočkali kromě deluxe verze třeba i dokumentu, který zodpoví některé otázky, které nebyly do té doby zodpovězeny.

Soutěžní otázka o 2 ks vinylu „Amonit deluxe“:

Jaký název nese dokument, který se váže k albu Amonit?

a) Planeta Amonit

b) Soustava Amonit

c) Galaxie Amonit

d) Vesmír Amonit

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 4. července a do předmětu uveď „Paulie Garand“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Garandbrand.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1