hledat

Tags:

Zkusíš štěstí v boji o nejčerstvější přírůstek v diskografii Psycho Rhymea? V redakci nám leží dva kusy

Sdílej

Jeho kariéru lemuje energie a zapálení pro věc. Stále patří mezi mladou krev tuzemské scény, ale na svém kontě má již celou řadu skladeb, díky kterým nemá o koncerty nouzi. V této době samozřejmě i on strádá a vykazuje absenci na stagi, což však nahrává do karet silnější studiové aktivitě. V závěru toku tak Psycho Rhyme vydal nový disk „ADHD“, o který si můžeš právě teď zahrát na Bbarak.cz

Jeho extravagantní vzhled a hadí dredy na hlavě jsou charismatickým ukazatelem, díky kterému si jej ihned zařadíte. Nebude to už ale pod křídla stáje Blakkwood, neboť se před pár dny rozhodl jít vlastní cestou a s několika dalšími členy se postavit na vlastní nohy. Jeho studiové nasazení dokládá i fakt, že byla ohlášena práce na novém EP „Psycho Chronic“.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „ADHD“:

Odkud Psycho Rhyme pochází?

a) Frýdek-Místek

b) Karviná

c) Havířov

d) Ostrava

Správné odpovědi pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 12. března a do předmětu uveď „Psycho Rhyme“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat skrze shop Blakkwoodu.

dav

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1