hledat

Tags:

Život už si to zařídí, že všichni na stejné startovní čáře nezačínáme. Proč vzdát respekt Polčimu?

Sdílej

Často slýchávám názor, že člověk nezačíná na stejné startovní čáře a jedinou spravedlností je fakt, že stárneme. Ne každému ale bylo dáno již na začátku zdraví a možnost začít normální život bez nějakého handicapu. O to více je pak nutné obdivovat ty, ke kterým nebyl osud příliš dobrotivý. Jedním z nich je i Polči, který nás oslovil coby začínající tvář ze Zlínského kraje.

Rodák z Otrokovic má za sebou již několik singlů, které si získaly pozornost posluchačů. Možná, že to primárně není jen kvůli hudbě, neboť z klipů je patrné, že to v životě asi neměl snadné. Jeho motivační tvorba ale dokládá, že člověk se může i s nepřízní osudu statečně poprat. A i přes mnohé limity je Polči častým návštěvníkem posiloven, kde se udržuje ve formě.

Poslední singl „V plamenech ohně“ s beatem od Yeyza nabízí verbální chuť bojovat a nepropadat depresím. Na začátek se nejedná úplně o špatnou techniku i obsah, ale také není jasné, zda si pozornost nezískává spíše díky bojovné duši a absenci dvou končetin, nebo jeho tvorba vykazuje takovou kvalitu a potenciál. Ve světě je však celá řada zajímavých handicapovaných umělců, proto přejeme i jemu, aby svou šanci zkusil využít.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1