hledat

Tags:

Že by pozdrav labelu Tommy Boy? Animovaní hrdinové pomáhají De La Soul získat jejich ukradenou hudbu…

Sdílej

Když se nějakému hudebníkovi poštěstí dostat do Simpsonových, je to bráno jako velká pocta a důkaz, že něco opravdu znamená a v minulosti se to povedlo například Cypress Hill, 50 Centovi, Katy Perry, Blink-182, Paulu McCartneymu, REM, Eltonu Johnovi, Lenny Kravitzovi či Red Hot Chilli Peppers.

Za oceánem aktuálně běží oblíbená animovaná série “Teen Titans Go!”, do níž zavítali newyorští veteráni z De La Soul, kteří byli naposledy v česko metropoli v listopadu 2019.

Děj se zdá být jasný – hlavní hrdinové Robin, Starfire, Best Boy, Raven a Cyborg se pokouší známému trojlístku Pos, Dave a Maseo pomoci získat zpět jejich ukradenou hudbu.

Že by šlo o parafrázi na jejich někdejší label Tommy Boy, na němž vyšlo jejich prvních šest studiových nosičů a se kterým kapela táhne už pár let spor ohledně autorských práv, což je také důvodem, proč není většina jejich alb v době vzniku tohoto článku k dispozici na streamovacích službách?

Ať tak či tak, odkazy na “3 Feet High and Rising”, “De La Soul Is Dead”, “Buhloone Mindstate” či “Stakes Is High” nechybí…

P.S.: Dokážete si představit, kdyby si PIO Squad zahostovali v příbězích Macha a Šebestové, nebo kdyby se WWO ocitli po boku Bolka a Lolka?

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený De La Soul (@wearedelasoul)

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1