hledat

Tags:

Zbystřit mohou nejen fanoušci ostravského Baníku. Hrajeme o disk vykazující hrdost na tento klub

Sdílej

Fotbal a rap k sobě patří jako burger k housce, avšak i jeden bez druhého se dokážou obejít. Proč ale dělit něco, co může fungovat spolu? V zahraničí se tak děje už nějaký ten rok, v český po pár jednorázových záblescích přichází Chacharski, Pretorian a El Bajto s albem věnujícím se stým oslavám výročí založení ostravského Banaíku. Patříš mezi fanoušky této slezské značky? Vlastně ani nemusíš, aby ses mohl zúčastnit této soutěže.

Release „100 Let Na Slezské“ je opředen rouškou tajemného prostředí fotbalových chuligánů, kteří jsou v naší republice vyhlášení. Zároveň se věnují klubu, který u nás patří mezi největší a nejoblíbenější, proto se nelze divit té míře pozornosti. O to více, když výsledek podpořil i písničkář Jarek Nohavice, který se taktéž nikdy netajil tím, že jeho srdce tluče pro Baník.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „100 Let Na Slezské“:

Kterého hráče si vybavíte, když se řekne Baník Ostrava?

a) Tomáš Rosický

b) Milan Baroš

c) Jan Koller

d) Pavel Nedvěd

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 8. ledna a do předmětu uveď „Baník“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu 100letnaslezske.cz.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1