hledat

Tags:

Zavři do studia Resta s Wichem a Tlak je zaručený. Chceš jejich společné dílo za nulový peníz?

Sdílej

Sehranost se musí budovat, týmový duch udržovat a loajalita neustále utužovat. Své by o tom mohla dlouhé hodiny hovořit nemalá část tuzemských rapových skupin. Není ale na škodu, když osamělí vlci čas od času odloží sólo trikoty a vytvoří něco v rámci smečky. DJ Wich je v tomto již zkušeným mazákem a rozhodně to nebyl špatný tah, když připravil hudební zázemí pro Resta. Součástka stáje Ty Nikdy se odvděčila super lyrikou. Výsledek zaručený, ale i předurčený zlidovět. Chceš jejich společné dílo za nulový peníz?

Dvě rozdílné hlavy, ale společný zápal pro věc. V minulosti již spřáhli síly nesčetněkrát, ale nahrát společnou desku je o něco vyšší level. A ono to funguje, jako by to jeli dlouhá léta. Jedná se o české rapové album roku 2022? Uplynulých dvanáct měsíců nabídlo zajímavou sbírku releasů, ale tento se mezi nimi neztratí.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Tlak“:

Kterého hosta byste na tomto albu hledali v tracklistu marně?

a) Kato

b) Michajlov

c) Smack

d) Strýc Nory

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 6. ledna a do předmětu uveď „Rest & DJ Wich“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Resta.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1