hledat

Tags:

Závěr trilogie, která neměla problém vyvolávat emoce? Zkus štěstí v soutěži o nejnovější release Ektora

Sdílej

Kariérní cesta každého interpreta rozhodně není vydlážděna jen růžemi a modly posluchačů rozhodně nechodí jen po červených kobercích. Je to také o tvrdé práci, srovnání svých priorit a především nastavení své mysli, aby celý ten kolotoč showbyznysu dokázala vstřebat. Ektor neměl nikdy problém generovat hity, neměl problém si své tahy obhájit a už vůbec neměl problém napříč společností vyvolávat emoce. Pokud patříš k těm, kteří cení jeho studiovou aktivitu, můžeš nyní zkusit štěstí v soutěži o jeho nejnovější release…

Nedávno jsme si na webu Bbarak.cz posvítili na výsledný tracklist alba „Detektor III“ skrze výživnou recenzi, venku je také čerstvý a obsáhlý fotoreport z křtu, který proběhl v pražském Foru Karlín. Ektor nám navíc poslal skrze své zmocněnce do redakce tři kousky svého originálu, které nyní dáváme do placu skrze poměrně jednoduchou soutěž.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Detektor 3“:

Které jméno byste na albech Ektora nalezly nejčastěji v kolonce hostů?

a) Strapo

b) Sergei Barracuda

c) Rest

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 20. března a do předmětu uveď „Ektor“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Detektorgear.cz.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me A Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1