hledat

Zapuštěnci Embedded na rapovém poli

Sdílej

Už dlouho jsme přehlíželi dvojku, která si říká Embedded, což v češtině znamená něco jako zapuštěnci. Tvoří ji rappeři Ese a Hipsta a zhruba před rokem vypustili debutové album „The Bedford Files“, které se dlouho okomentovávalo řečmi, že půjde o jedno z nějvětších překvapení. Stalo se tak spíše naopak, asi největším překvapením bylo, že to zas takový zázrak nebyl. Vše vydávají na svém labelu Embedded Music, který ale notně spolupracuje s kolegy newyorčany, QN5 Music.

Embedded jsou však nadějní tvůrci a tak makají na nových věcech. Už druhý singl ke zmiňovanému albu ukázal, že se o nich netlachalo zbytečně. Aby ne, taky jim dopomáhali lidé z gruntu, titulní track „Tippin‘ dominos“, ve kterém hostoval Vast Aire, zremixoval RJD2, a tak není divu, proč reakce byli najednou nadšenější. Singl také obsahoval další tracky „A slice of heaven“ (feat. Hangar 18) a exklusívní pecku, která není na albu „The meaning of the circle“, kde hostoval opět Vast Aire, ale i Tes, LoDeck či Breez Evahflowin‘, který se představil letos na Kempu.

Album vůbec obsahovalo spoustu zajímavých hostů (vyčti z tracklistu k „The Bedford Files“), i přesto si své jméno nenašlo. Avšak o Embedded bude ještě slyšet, tomu verte, my se s informacemi o novém albu ozveme.

[01] BKLYN (featuring Tes)
[02] Stakeout (skit)
[03] Inner City Hustle (featuring Aesop Rock & L.I.F.E. Long)
[04] Tippin Dominos(featuring Vast Aire)
[05] First Island (featuring Breez EvahFlowin)
[06] Today (featuring LoDeck)
[07] Crazy (featuring C Rayz Walz)
[08] Cold City Winter (featuring Mike Ladd)
[09] BKLYN (featuring Blowout)
[10] Stakeout (skit)
[11] A Slice Of Heaven (featuring Hangar 18)
[12] Tap Dancin For Scratch (featuring Aesop Rock & Vast Aire)
[13] Scratch Intro (featuring M. Sayyid)
[14] Building Blocks (featuring Zion I)
[15] Kamikazee Concepts (Tes)
[16] Tippin Dominos (RJD2 Remix) (featuring Vast Aire)

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?