hledat

Tags:

Zahrajte si o PPV na Oktagon 51 s Čepem, Vémolou, Pirátem, Škvorem, Ryšavým, Fialou a spol.!

Sdílej

Pražská O2 aréna se stane poslední páteční den roku 2023 místem, kde se bude psát historie. Finále evropské MMA ligy, Čepo v souboji o prozatímního šampiona střední váhy a bitva Vémola vs. „Pirát“ Krištofič. 

Poslední dva. Ti nejlepší z nejlepších, kteří se evropskou MMA ligou mistrů Tipsport Gamechanger probojovali do finále, jež se navždy zapíše do dějin MMA. Srbský „Prometheus“ Veličković, který v semifinále ukončil Davida Kozmu, a proti němu řecký „Spartan“ Michailidis se skalpem Louise Glismanna.

Kdo se stane nejlepším evropským bojovníkem welteru a odnese si slávu a výhru 300 000 eur?

Vlasto Čepo, majitel nejnebezpečnějších pěstí v Oktagonu, věří, že přišel jeho čas. V souboji o prozatímního šampiona střední váhy se utká s Piotrem Wawrzyniakem, 2násobným šampionem polské organizace Babilon MMA.

Dlouholetí rivalové Vémola s „Pirátem“ Krištofičem si jdou svůj dávný spor konečně dořešit do klece. A bude to „Terminátorovo“ poslední představení v O2 areně před koncem kariéry.

Těš se i na ostrý souboj oblíbeného Škvora s nejzkušenějším německým zápasníkem všech dob Martinem Zawadou a další známé zápasníky, jako je Ryšavý, Surdu, Roušal, „Fidži“ Fiala nebo finalista německé Oktagon Výzvy Shaaban.

Soutěž o tři pay-per-view na páteční Oktagon 51 v o2 aréně:

Se kterým slovenským rapperem nahrál song „El Chapo“?

a) Rytmus
b) Bacil
c) Momo
d) Delik
e) Ego

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pátečního poledne a jako předmět zprávy prosím uveďte Oktagon. Hodně štěstí!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1