hledat

Tags:

Zadarmo na klasický hip hop v té nejčistší podobě? Rozdáváme místenky na Brooklyn Boombox s Mastou Acem a Marco Polem

Sdílej

Není důvod to nějak protahovat. Březen roku 2023 v Česku patří klasickému rapu. Do hlavního města přijede funkční veterán z Juice Crew a eMC a jeden z posledních mohykánu devadesátkového east coast rapu Masta Ace.

Skvělej ve studiu, skvělej na pódiu. Vysokou laťku kvality si hlídá od konce osmdesátých let. Tahle žijící legenda doveze do stověžaté mnoho hitů, nesmrtelných klasik a velkou porci lásky k rapu.

6. března naživo on the mic v Lucerna Music Baru spolu s Marco Polo on the beat. To je ten producent, kterej opustil Toronto kvůli Brooklynu. Vzdal se všeho pro rap a vaří takový beaty, že milovníci boom bapu mají hezčí život.

Řekněme si to na rovinu a není důvod o tom nějak polemizovat. Každej fanda kvalitního rapu by si měl koupit lístek a podpořit tenhle večírek, protože hlavní aktér si to prostě zaslouží.

Nicméně my redaktoři tohoto webu to máme nastaveno tak, že když můžeme, tak pomůžeme. I když si občas té naší černé práce nevážíte, rádi vám dáváme možnost ušetřit nějakou tu stovečku (lupeny zde). Takže pokud byste se chtěli zúčastnit tohoto koncertu zadarmo, stačí si zasoutěžit.

Soutěž o 2 x 2 lístky do Lucerny:

Kdo opakovaně označuje Mastu Ace za svůj největší vzor?

a) Eminem
b) MC Gey
c) Vercetti CG

Správnou odpověď posílejte do 2. března 15:00 na soutez@bbarak.cz a do předmětu napište Brooklyn Boombox. Hrajeme o 2×2 vstupy. Hodně štěstí!

Tagy: