hledat

Tags:

Zadarmo čerstvý přírůstek v diskografii Jay Diesela? Možnost, která se nenabízí každý den

Sdílej

Jméno východočeského rodáka se začalo na tuzemské rapové mapě objevovat v závěru minulého století, což jasně signalizuje, že už dávno nepatří mezi ty nejmladší. Je ale dost možné, že duchem by nás trumfnul všechny, neboť není žádným tajemstvím, že chová lásku prakticky ke všem druhům sportu, které v něm dokážou probudit proudění adrenalinu. Hudebně se sice na delší dobu odmlčel, ale jeho životní cesta se opět protnula se studiem a výsledem je placka „Nomád“. Zkusíš štěstí v soutěži o tři kusy nejčerstvějšího přírůstku v jeho diskografii?

Součástka tuzemského labelu Blakkwood Records chytla další studiovou slinu, a tak se můžeme domnívat, že pouze u tohoto alba to dlouho nezůstane. Místo spekulací se ale necháme raději mile překvapit činy. Pokud máš ale spadeno na jednu ze tří výher v této soutěži, je třeba jít v paměti pár let zpět a prokázat i trochu důvtipu.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Nomád“:

Kde se točila dnes již kultovní skladba „Stojíme pevně“ ve spolupráci s Kontrafakt?

a) ve Zlíně

b) v Praze

c) v Rychnově nad Kněžnou

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 5. srpna a do předmětu uveď „Jay Diesel“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Blakkwoodu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1