hledat

Tags:

Zaběhlá značka Refew generuje silné skladby i na šesté studiovce. Zkusíš ji odlovit za nulový peníz?

Sdílej

Zajímavým ukazatelem na mapě tuzemského rapu je nejen životnost některých skladeb, ale především pak životnost rapperů. Někteří zmizí po prvním releasu a bublina kolem jejich jmen splaskne stejně rychle, jako se dokázala nafouknout. Máme tu ale i hráče, kteří pravidelně zásobují svůj blok, a rozhodně to není na úkor uspěchané doby, která tě nutí okupovat studio every day. Své by o tom mohl vyprávět rodák z Libně Refew alias Black Cock.

Zdá se to být jako včera, ale ono už to hezkých pár let je. První singly a svěží vítr na české scéně, pouto s Bigg Bossem, ale poté i stájová změna a přesun pod křídla Blakkwoodu. Není ale třeba řešit klubovou příslušnost Refewa, neboť především vždy kopal sám za sebe, což dokládá i úctyhodná diskografie čitající aktuálně již šest sólových disků. To poslední nese název „777“ a pokud jsi neměl ještě čas jej řádně naposlouchat či jsi měl v plánu za něj utratit nějaký ten peníz, můžeme tvé plány uvést do pohybu, navíc zcela gratis.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „777“:

Pro který sport má Refew velkou slabost?

a) Basketbal

b) Běh

c) Cyklistika

d) Stolní tenis

Správné odpovědi pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 5. března a do předmětu uveď „Refew“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat skrze shop Blakkwoodu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1