hledat

Tags:

Za velkou louží John Soulcox rozhodně nelení. Nový projekt má varovat, že cyberpunkovej svět není sci-fi

Sdílej

John Soulcox je pro širší rapovou veřejnost poměrně neznámým pojmem, což však neznamená, že tvář ukrývající se pod tímto pseudonymem jen tak poletuje vzduchoprázdnem. Kdysi dávno známý jako Sasa, poslední roky věnoval se spíše produkcím a podávání pomocných rukou nadějným nováčkům, nyní však za velkou louží hlásí nový projekt a zásobník má nabitý víc než jednou kulkou.

Z vysluněného jihu USA poslal pozdrav o šesti stopách. EP pojmenované „Digital Junk“ potvrzuje signály z poslední doby, kdy jej bylo možné spatřit opět i za mikrofonem. Pestrý materiál se může pochlubit kromě zajímavého zvuku i cinematic konceptu a odkazy na jeho oblíbené cyberpunk filmy Johnny Mnemonic, Matrix, Blade Runner či John Wick.

„Když koukám každej den na svět kolem sebe, tak vidím víc, než to, co mám před očima. Digital Junk je první kapitola. Další budou následovat,“ naznačil autor o inspiraci projektu, který kromě hudební kreativity a pestrosti může otevřít i pár zavřených očí.

 „Je to moje nový rapový sólo, který jsem si zároveň i produkoval. Celý to má cyberpunkovej cinematic style. Uvědomil jsem si, že i když tyhle termíny zněj jako sci-fi, tak že my už dávno v takovým světě žijem. Technologická závislost, problémy a nemoci způsobený našim stylem života, pokřivenej kapitalismus a nadvláda korporací. To tady už dávno všechno je. Takže ty tracky mluví o tématech, který by měly být sci-fi, ale přitom už jsou dávno aktuální. Každej track má jinej sungenre. Je tam trap, drill, dancehall, hip-hop i edm,“ dodal John Soulcox na adresu projektu „Digital Junk“.

Tracklist:

01) Build Up
02) Wackseena
03) Eternity
04) Zona C
05) Digital Junk
06) Outsider

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1