hledat

Tags:

Za další a určitě ne poslední spolupráci Raekwona s Ghostfacem můžou Želvy Ninja…

Sdílej

Želvy Ninja i s Mistrem Třískou a reportérkou šestého kanálu April O’Neilovou se opět vydají do boje napříč newyorským Manhattanem.

Pro PC, Nintendo, Playstation i Xbox totiž bude k dispozici zbrusu nová videohra odkazující na památnou arkádu z konce osmdesátých let minulého století.

A proč o tom hovoříme zrovna na bbarak.cz? V závěru tohoto týdne vycházející soundtrack k „Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge“, který je k mání na CD i vinylu, se totiž dotkl i rapu.

Třeba hned v prvním veřejném fláku „We Ain’t Came To Lose“ dynamické duo Ghostface Killah a Raekwon The Chef hlásá, že prohrát nepřipadá v úvahu.

Odkazují přitom na Lea, Rapha, Donnieho i Mikeyho s nunčaky a to vše se děje v produkci Tee Lopese, jenž oběma členům Wu-Tang Clanu nabídl trochu jiný podklad.

Nigerijská ikona požádala o pár slov do afrobeatu i Ghostface s Raekwonem…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1