hledat

Tags:

Z právě vycházejícího Sameye prýští sebevědomí, svá alba považuje za klasiku jak Kontrafakt

Sdílej

Když se podíváte na roster vydavatelství FCKTHEM a projedete si hudební dědictví jmen jako Radikal Chef, Saul, Khans, Gleb, Dalyb, Zayo nebo Samey, největší aura zajímavosti, nevšednosti i nedostupnosti v jednom vždy zdobila posledně jmenovaného.

V nejnovějším video singlu “Ferrari Mindset”, který mu produkoval Taomi, to však člen Haha Crew příiš nepotvrdil a zní, jako by se chtěl ohledně metafor přiblížit svým více či méně talentovaných kolegům z branže. Svůj projev totiž co nejvíc zjednodušil a zpřístupnil širší veřejnosti.

“Moje alba už jsou klasika jak Kontrafakt,” frázuje ve své právě vycházející sólo desce č. 2 s názvem “XYZ” sám sebevědomě naladěný Samey, jehož dílo už je k dispozici na streamovacích službách. Kromě pár stájových kolegů posílili nepříliš dlouhou stopáž také Yzomandias, Ego a Ben Cristovao, čili docela velká zvířata tuzemské ohrady.

Nejdůležitější však bude jen a pouze on sám. Jeho fanoušky totiž musí zajímat zejména on, všichni přizvaní spolupracovníci musí být až bonusem na druhé koleji…

Tracklist:
1. Ferrari mindset
2. Ruky
3. Cool
4. My
5. Lotus
6. !
7. ?
8. V korunach stromov
9. Doba

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1