hledat

Tags: ,

Z graffiti vzešlí El Da Sensei a Tame One z Artifacts řekli ano i skupině z kolumbijské Bogoty

Sdílej

Kdo nemiluje graffiti hymnu „Wrong Side of da Tracks“, kterou lze nalézt na debutu Artifacts, ten snad nemá vůbec žádné city.

Kdykoliv totiž člověk slyší řádky typu „I’m out to bomb like Vietnam under the same name Tame One. I’m taggin and baggin bitches cause my name, is famous in the street – Cause they know my name’s from cruising in the Jeeps“, vrací ho to do časů, kdy v oněch ulicích operoval po setmění taky.

Nemůžeme si pomoci, ale rappery, kteří vzešli z graffiti a ne od herních konzolí, ceníme přirozeně o trochu víc a zářným případem jsou – bez ohledu na současnou slabší pozornost – právě i Brick City Kids.

El Da Sensei a Tame One dělají svou věc již od zlaté éry a na oněch časech vyrostla evidentně také skupina z kolumbijské Bogoty slyšící na název Steez Brothaz, která své newarské hosty přizvala do tracku „Living Legends“.

Pod produkcí je podepsán Truzkull Zerokappa, cuty dodal Ecks MDC a o tom, jaký zvuk cítí nejvíce, není nejmenších pochyb. Je to ostatně slyšet jak z nabízeného singlu, tak z jejich poslední řadové desky „1Tape4UMind„.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1