hledat

Yeshua Da Poed zpátky ve hře

Sdílej

Yeshua Da Poed běhěm posledních pár měsíců o sobě nedal prakticky vůbec vědět. Slyšet o něm bylo naposledy při jeho ydařeném EP „Into Fresh Things“ z roku 2002 a předcházejícícho singlu „Shout“. A i jeho domácí kapela Wee Bee Foolish téměř upadla v zapomnění. Naposledy se ukázali jako hosté loni u Sound Providers na jejich albu „An Evening With Sound Providers“ v pecce „It’s Gonna Bee (Alright) „.

Teď ale ohlásil Yeshua návrat a plánuje zkrátit periodu nových tracků na méně než rok. Prvním dílčím výsledkem je pecka „Ain´t 2 Much“, kterou má na svém singlu Lyn Ness, který také track produkoval. Celý singl je mimořádně úspěšný, hostují na něm kromě Yeshe i Sach z kultovních The Nonce a L´Roneous, nové jméno, na které je slyšen ze všech stran jen chvála.

Níže si můžete poslechnout Yeshův nový track a snad se probudí ze zimného spánku i Wee Bee Foolish.

Yeshua Da Poed – Ain´t 2 Much

Novinka z 10. 5. 2002 (K-Hill))
Yeshova věc – ježkovi oči!
Nejde o žádného jehovistu ani žida, je to člen party Wee Bee Foolish, která se představila na mé věčně omílané kompilaci Independent´s Finest a velice mě ohromila. Teď stejný label, Ill Boogie, představuje sólouše jednoho z nich. Jmenuje se Yesh, původně znám jako Yeshua dapoED pochází z Brighton Beachv NY a právě vydal svoj EP IntoFresh Things, která má devět oříšků pro tři popelky. Vše začalo jeho prvním singlem „Shout“ a byl to poprask na laguně, oheň na střeše všech podceňovačů. Yesh vyniká svojí lyrikou, která pro naší češtinu není zrovna nejdůležitější, ale flow nám už napovídá víc. Produkci mu šéfoval DJ Mondee. Na tomto EP se představil novými krutostmi, jako
U Don´t Really?
Victim
Hustler
a další

tak tak…to je abyste měli představu o nějakých nových zahraničních MC´s. Jak jsem již psal, rád bych také rozjel nový seriál o producentech.

Diskutuj na Bbarak.cz