hledat

White Walker z Hry o trůny má unikátní whisky. Hrajte o vouchery do baru!

Sdílej

Jen do vybraných top českých barů byla puštěna limitovaná edice whisky Johnnie Walker White Walker a s ní přichází i soutěž, ve které konkrétním sedmi barům bylo losem přiděleno jedno seriálové království. A co musí takový podnik udělat, aby vyhrál pomyslný trůn?

Místo intrik budehrát roli precizní servírování, místo zaříkadel mágů vlastní originální receptury inspirované seriálem a hlavně územím, které budou podniky reprezentovat. Sice se nemusíte bát, že by v tomto klání tekla krev, ale silně podchlazená čirá whisky s jemnými tóny vanilky, karamelizovaného cukru a lesního ovoce poteče zcela jistě.

Kam zamířit?

Fanoušci rodu Starků by rozhodně neměli minout pražský bar Oblaca, jehož nabídka se inspiruje drsným královstvím Severu. Nevynechejte ani Café bar Pilotů, ale zůstaňte obezřetní. Nevíte, jestli zde na vás nemůže číhat lord Baelish se všemi nástrahami a manipulacemi, které zanesl do Údolí Arryn. Pokud vás tato severně položená království nelákají, tak zvažte návštěvu Roviny – domoviny Samwella Tarlyho a rodu Tyrellů, kterou reprezentuje bar Cobra, nebo království Poříčí s rodem Tullyů, kterému poskytne zázemí podnik AnonymouS. Na Rudou zmiji Oberyna Martella možná narazíte v písčitém a rozpálené království Dorne, ve které se promění bar L’Fleu, zatímco zrádné Lannistery z Korunních zemí pohostí brněnský Whisky bar, který neexistuje. A pokud byste chtěli probádat Bouřlivé krajiny, kde se narodila Khaleesi a matka draků Daenerys, tak stačí zajet do českobudějovické Žluté ponorky.

Všechny bary budou v průběhu prosince hodnoceny odbornou porotou, vy však máte také možnost ovlivnit hlasování. Podpořit svého favorita můžete nejen počtem vypitých drinků, ale i svými lajky, které udělíte všem příspěvkům označenými hashtagy #JohnnieWalker, #JWWhiteWalker.

Takže na co čekat? Zima se blíží a pomoct získat trůn svému oblíbenému království můžete svým hlasem třeba právě vy.

Soutěžte o 5 voucherů v hodnotě 500 Kč do pop-up baru na Karlínském náměstí a vyrazte ochutnat ledové drinky…

Co je blendování whisky?

  1. míchání whisky z různých druhů
  2. zrání whisky ve speciálních sudech 

Na správnou odpověď čeká až do pátku 5. ledna 2019 mail soutez@bbarak.cz Kromě správné odpovědi a předmětu White Walker nezapomeňte připsat ani civilní jméno a nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí! 

P.S.: Pokud ještě nejste zběhlí v angličtině, nápovědu naleznete zde.

Diskutuj na Bbarak.cz