´We like Def Jam and Hova,´ zpívají Kanye West & John Legend

Ať už je vám bližší Trey Songz, nebo Keri Hilson & R. Kelly, jisto jistě by nebylo dobré podcenit ani návrat Johna Legenda, jehož jsme slyšeli v roce 2004, v roce 2006 a uslyšíme ho i v roce 2008. Třetí studiové album „Evolver“ (G.O.O.D. Music/Columbia), které nabídne produkci i od Will.I.Ama nebo The Neptunes, dorazí do obchodů v závěru října a pokud jste se právě neprobudili z několikaměsíčního spánku, první video singl „Green Light“ s Andrem 3000 z Outkast již znáte. Nyní vyplula na povrch věc „It´s Over“ s Kanye Westem, který po „Big Brother“ znovu skládá komplimenty Jay-Zmu. John Legend – It’s Over f. Kanye West [Radio Rip] Zdroj: OnSmash

Bobby
Bobby

Publicista a hudební nadšenec, který o rapu píše od roku 2000, od roku 2003 pravidelně pro bbarak.cz. Je členem Hudební akademie a spolupracoval mimo jiné s iDNES.cz, časopisem Report, serverem ProtiŠedi, kulturním týdeníkem A2 a dalšími médii. Spoluvytváří podcasty Guestlist a BBaRak podcast. Za svojí kariéru napsal desetitisíce článků, pokud by se ale počítaly i ty nehudební, počet publikovaných textů by byl výrazně vyšší.

Articles: 14532