hledat

Tags:

Vzpomínka na kultovní disk The Hard Road. Hilltop Hoods hlásí, že to i o dekádu a půl později vidí stejně

Sdílej

Australská stálice Hilltop Hoods letos vydali již druhý singl, což by mohlo signalizovat, že se pracuje na nové desce. Po skladbě „Show Business“ s Emonem padla nyní volba na hosty Montaigne a Tom Thum skrze věc „A Whole Day’s Night“. Odkazuje na více jak dekádu a půl starý kultovní disk „The Hard Road“ a hlásí, že to autoři i po tolika letech vidí a cítí stejně.

Nová skladba z tábora rodáků z Adelaide navazuje na „What a Great Night“ z roku 2006, která je součástí tracklistu dnes již kultovního alba „The Hard Road“. Suffa, Pressure a DJ Debris vsadili na osvědčené tváře. Montaigne a Tom Thum přiložili ruku k dílu v roce 2016 na skladbě „1955“ a v obou případech byl pod produkcí podepsán One Above.

„Dát tuhle sestavu dohromady vyplynulo přirozeně. Z výsledku mám pocit, že i fanoušci musí cítit, že jsme znovu našli společnou chemii. Skladba je výpovědí o tom, že jsme sice o patnáct let starší, ale nahlížíme na to stále stejně,“ zaznělo z tábora Hilltop Hoods, kde bylo zároveň potvrzeno, že obě letošní skladby budou součástí nového připraveného alba.  Zároveň prý probíhají práce na třetím remisovém albu ve spolupráci s orchestrem.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1