hledat

Tags:

Vzor má v Zidanovi, ale kraluje jiné disciplíně. Aktuálně je však ve Francii ztělesněním píle a úspěchu

Sdílej

Jen málo jmen francouzské scény se může v posledních letech těšit podobné oblibě u fanoušků. V zemi galského kohouta patří mezi vlajkové lodi tamního rapu a jeho singly sbírají miliony zhlédnutí jako na běžícím pásu. Sofiane má kořeny v Alžírsku, proto není náhodou, že vzor v pracovitosti nalezl k dnes již bývalému fotbalovému kouči Realu Madrid, který svého času během hráčské kariéry ovlivňoval nejednu generaci. Zinedine Zidane je francouzskou legendou ve sportu a Sofiane by se mohl stát tou hudební, neboť má velký talent generovat zaručené hity.

První zmínku o jeho hudební aktivitě bychom mohli datovat ještě před rokem 2007, kdy působil v partičce Les Affranchis. Kromě pár vlastních skladeb to však trvalo dlouhých deset let, než fanouškům nabídl svou sólo desku „Bandit Saleté“. Aktuálně je venku již jeho čtvrté studiové dítko, které zamířilo na prodejní pulty 21. května. Mezi hosty můžeš spatřit jména jako SCH, Sifax, Soolking, ZeGuerre či Kenem.

V zemi pod Eiffelovkou hodnotí i jeho nové dílo „La Direction“ velice kladně a jeho píli a pracovitost dávají za vzor profesionálnímu úspěchu. Nic by ale nešlo díky velkému talentu a vášni pro hudbu. Po textové stránce nečekej žádnou revoluci, neboť Sofiane reflektuje svůj život v luxusu a možnosti, které se mu otevírají, ale uznalé pokývnutí si zaslouží především technická stránka výsledku a schopnost upoutat mysl posluchače.

Tracklist:

1) Zidane
2) American Airlines ft. SCH
3) Attrape-moi si tu peux
4) XIII
5) Monsieur Alexandre
6) Bout de papier ft. Sifax
7) I.R.F
8) Traumatisé
9) Case départ
10) Nouveaux parrains ft. Soolking
11) C’est la loi ft. ZeGuerre
12) J’te raconte pas ft. Kenem
13) Windsor Lyrics

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1