hledat

Tags:

Vysočina, kraj inspirací zaslíbený? Eurodel do toho po letech ve studiu praštil a výsledek můžeš uzmout gratis

Sdílej

Eurodel je jméno známé na mapě tuzemského rapu od časů, kdy se dá říct, že po české kotlině pobíhali ještě rýmující dinosauři. Se svou smečkou dali základ celé řadě dalších tváří, které si později osvojily mikrofon a vydaly se na vlastní cestu. Vystoupit z komfortní zóny Pio Squad se nerodilo snadno, i když ten plán se zrodil již před lety. Hlavní je, že se tak nakonec stalo. Možná trochu jinak, než si mnozí původně mysleli, ale sto jídel sto chutí. Debutové sólo Eurodela je venku a nyní se nabízí možnost jej uzmout gratis. Chceš?

Z Vysočiny k nám zamířil disk, který byl dlouhé roky tužebně vyhlížen, ale když už na světě je, může budit rozporuplné dojmy. Ať tak či tak, své posluchače si to zcela jistě najde, neboť Eurodel smíchal své letité zkušenosti s pocity a zážitky, které jej na životní cestě provází. Nechybí umělecká abstrakce, specifická flow a chuť dělat to po svém. Tenhle tovar se neodmítá, pokud nemáš spadeno jen na díla, která jsou přímočará a lehce propustná.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Indigo“:

Na jaký další hudební pseudonym by Eurodel při oslovení neslyšel?

a) Diego Del

b) Del Piero

c) Delebre

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 24. června a do předmětu uveď „Eurodel“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na stopzevlingshop.cz.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1