hledat

Tags:

Vyrostl bez vzoru, ale sám se stal pro mnohé inspirací. Renne Dang má venku další desku a ty máš možnost ji vyhrát

Sdílej

Vždycky jsem měl rád ty příběhy, které směřovaly ke stejnému cíli, ale vykazovaly různorodou trnitost. Zametená cesta těch, kteří mají na růžích ustláno, je mdlá jako reality show s najatými komiky. Potřebuješ osobitý a autentický hit, který tě trefí a nepustí se. Možná nemusíš souhlasit s každou studiovou aktivitou, kterou východočeský rodák Renne Dang vygeneruje, ale jeho tracklisty vykazují vždy celou řadu silných a vydařených momentů. Vyrostl sice bez vzoru, ale vzdorem a cílevědomostí se stal pro mnohé inspirací. Součástka labelu Blakkwood má venku nové album, již čtvrté sólové, které nese název „Navzdory“ a ty máš nyní možnost jej vyhrát.

Na počátku toho všeho byl nevybouřený kluk, který kolem sebe rozdával rány pro nepřízeň osudu, neboť jich sám nemálo inkasoval. Chuť jít svému štěstí vstříc vedla ale k tomu, že se pootevřelo pár dveří, poznalo pár správných lidí a učinilo několik důležitých rozhodnutí. Nyní je Renne Dang dá se říct jiným člověkem, který se ale nebojí otevřeně mluvit o svém původu, minulosti a cestě, kterou absolvoval. A když se bavíme o té cestě, tak stále ještě není v cíli, proto se repertoár i zážitky rozrůstají.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Navzdory“:

Které kvarteto byste na této desce nalezli v kolonce hostů?

a) Rytmus, Marpo, Momo, Kojo

b) Rytmus, Idea, Ego, Momo

c) Rytmus, Marpo, Alan Murin, Ego

d) Rytmus, Idea, Alan Murin, Kojo,

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 23. června a do předmětu uveď „Renne Dang“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Blakkwoodu.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1