hledat

Tags: ,

Vyhrát volňásky na Okaaay Open Air není složité. Co stačí, abys viděl koncerty Ektora a dalších?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

V samotném závěru letní festivalové sezóny nás tuzemský rap nasměruje do Hradce Králové, kde se odehraje již pátý ročník Okaaay Open Airu. Tentokrát to ale nebude na místním letišti, jež hostí i Hip Hop Kemp, nýbrž v outdoorovém prostoru před vyhlášeným východočeským klubem Denoche Music Hall. Organizátoři slibují bohatý a zajímavý program, proto by bylo hříchem nedorazit. Kdy? Celé se to odehraje 30. srpna.

Ektor nemůže ve výčtu vystupujících chybět, ale nebude jediným. Své skladby zahrají naživo i Strapo, Maniak nebo Pil C. Početné bude také zastoupení DJ´s, konkrétně pak ve složení Spinhandz, Black Angelika, Hightower, Kwé a Saybon. Zábava poběží až do ranních hodin a více informací můžeš stále zjistit na fb události. Předprodej lístků nalezneš zde.

Bbarak.cz ti nabízí možnost být na této akci zdarma, protože jsme si moc dobře vědomi, že po létě je každá peněženka povětšinou prázdná. I proto dáváme do placu 2 x 1+1 vstupenky. Získat je není nic složitého, stačí, abys poslal správnou odpověď na naší otázku na soutez@bbarak.cz do obědového času 26. srpna. Do předmětu uveď „Okaaay Open Air“ a nezapomeň připojit i své civilní jméno, aby ti mohla být výhra bez problémů u akreditací předána. Přejeme ti hodně štěstí.

Soutěž o 2 x 1+1 vstup:

Na které adrese křtil Ektor v Praze své album Marko?

a) Rock Café
b) Lucerna Music Bar
c) Výstaviště Holešovice
d) Roxy
e) Forum Karlín

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz