hledat

Tags:

Vyhrajte PPV na sobotní Oktagon Gamechanger s Kozmou, Pirátem, Apollem, Kalašnikem, Lohorém a spol.!

Sdílej

Rap a MMA k sobě v posledních letech nemají až tak daleko. Stačí si ostatně vybavit „nástupovky“ pro Attilu Végha, jehož velebil Rytmus, Mawara, kterou spáchal Yzomandias, Michala Martínka, jíž stvořil Refew, nebo Václava „Babu Jagu“ Mikuláška, o níž se postaral Sergei Barracuda.

A můžeme uvést i další příklady. Šampion střední váhy Patrik Kincl v minulosti četl papírový Bbarák, objevil se v jednom z klipů Blakkwoodu a v Hradci Králové se na žíněnce potkal i se členy Milion plus.

Ještě to není tak dávno, co jsme pokecali o hudbě s bývalým vládcem Welteru Davidem Kozmou a to samé máme v plánu udělat s někdejším bobyem Vladimírem Lengálem, jenž v současnosti trénuje pár českých rapperů a letos by rád ve své váze zaútočil an titul.

A to už spíš druhý den nevyjde slunce, než aby na sobotním Oktagonu 40 v Ostravě nezazněl v rámci nástupových skladeb nějaký rap.

Pokud byste rádi rádi získali na premiérový díl Gamchangeru o milion eur s bojovníky jako Samuel Kristofič, Alex Lohoré, „Apollo“ Leandro Silva, Maté Kartész, Bojan Veličkovič, Andrej Kalašník, Matúš Jurášek či Jaroslav „Jukebox“ Pokorný PPV zdarma, co takhle zkusit naši rychlou soutěž?

Soutěž o tři pay-per-view na Oktagon 40:

Který slovenský rapper se zastavil za Kozmou do gymu pro jeho fanouškovské triko?

a) Separ
b) Kali
c) Strapo

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do sobotního dopoledne. Do předmětu zprávy jen prosím napište Oktagaon. Hodně štěstí!

Kaliho si pustím třeba při vaření a Ektora když jedu večer autem a chci se cítit drsně, odhaluje svůj vkus „Růžový panter“ Kozma

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1