hledat

Tags:

Všichni fandové elektroniky, samplingu a instrumentálního hip hopu by měli zpozornět, Dj Shadow ohlašuje novinku

Sdílej

DJ Shadow je jméno, které všichni crate diggeři a boombapoví producenti vyslovují s úctou. A to díky jeho jeho naprosto klasickému debutu „Entroducing…..“, se kterým byste neudělali ostudu ani na hodinách muzikologie.

Na něm totiž zužitkoval svoje turntablism a produkční skills s perfektním okem na samply, a vytvořil dílo přesahující hranice hip-hopu. To se mu bohužel už na dalších nahrávkách nepovedlo, nicméně si stále drží svojí fanouškovskou základnu a té nabízí k poslechu nový singl „Ozone Scraper“.

Těžko říct, co singl ovlivnilo nejvíce, ale jakoby vypadl z nějakého 80s akčního filmu. Je to rychlé breakbeatové tempo s typickými osmdesátkovými synťáky. Singl má navnadit na říjen / listopad, kdy vyhodí kompletní album „Action Adventure“ s parádním obalem evokující právě dobu, kdy filmovým žánrům dominoval akční thriller. 

Všichni fandové elektroniky, samplingu a instrumentálního hip-hopu by tedy měli zpozornět, protože DJ Shadow má stále šance zahýbat se zkostnatělou nabídkou DJských alb a to již za pár měsíců!

 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1