hledat

Tags:

Vlajková loď ze Sydney napíná své plachty. Bliss n Eso aspirují na letošní desku roku u protinožců

Sdílej

V evropských sluchovodech jsou zaběhlejšími pojmy Hilltop Hoods, což ale neznamená, že v Austrálii již na další kvalitní hip-hop nenarazíš. Již delší dobu monitorujeme krůčky také vlajkové lodi ze Sydney, která opět napíná své plachty, aby ze studia vyplula s čerstvým materiálem. Ponese název „The Sun“ a stane se tak již v závěru srpna. Tak nějak nám doposud vypuštěné singly našeptávají, že Bliss n Eso budou hlavními aspiranty na letošní desku roku u protinožců.

Zajímavé trio z největšího australského města s různými kořeny. Zatímco MC Eso je Australan, Bliss se s rodinou přistěhoval v roce 1992 z Ameriky a DJ Izm pro změnu vykazuje marocké předky. Na škole se pak vytvořilo přátelské a profesní pouto, které trvá dodnes.

„Když jsem se přistěhoval do Austrálie, potkal jsem tehdy Esa na škole. Byl jediným, který poslouchal hip-hop. Tenkrát to tu bylo tak vzácné, že byste měli neskutečné štěstí, kdybyste našli hip-hopovou desku v obchodě, natož pak celou sekci,“ vzpomíná s humorem Bliss na dávnou minulost.

Dnes je tohle trio již zaběhlou partou, která má na svém kontě šest úspěšných desek a sedmá klepe na dveře. Po čtyřleté pauze pod křídly Flight Deck a Mushroom Records vypouští nosič „The Sun“ vykazující celkem dvanáct stop a slušnou porci přizvaných hostů.

Tracklist:

1. The Prophecy
2. Send It
3. OG’s feat. ChillinIt
4. Cadillac Outta Hell feat. Lee Fields
5. Good People feat. Kasey Chambers
6. On One feat. Dizzee Rascal & Kings
7. Daddy’s Caddy
8. Lost With You feat. BOI
9. Tell The World That I’m Coming
10. So Happy feat. SonReal
11. Know Yourself feat. Fergus James
12. Lighthouse feat. Jake Isaac

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1