hledat

Vinyl The Regime out now!

Sdílej

The Regime. Trojka hochů ze zahraničí. Jak se zdá, všechny cesty začínaj vést do Prahy, ne do Říma. To platilo možná před dvěma tisíci lety. Praha je opravdu střed Evropy. Potkáte tu lidi z dálnýho východu, blízkýho východu, blízkýho západu, divokýho západu, Afriky a nějaký lední medvědi se tu taky najdou. Přesně, jak řekla Libuše. Dávám Praze ještě tak 30 let a uvidíte.


Ni pochází z New Yorku, studoval tamní jazzovou školu a nejen, že je MC, ale i vynikající muzikant. Jo, je to ten typ člověka, který vídáme ve videoklipech z New Yorku. Emdee je rodilej Angličan. Ale moc jako gentleman, nebo Bond, James Bond nevypadá. Hm. Tuco je rodilej Talián, v mládí se přestěhoval do Anglie a před pár lety do Prahy. Moc jako Talián ale taky nevypadá. Nicméně to nevadí. Hlavní je, že se kluci dali dohromady a udělali kapelu. Jak jim to jde, můžete nyní posoudit i díky jejich debutovýmu vinylu “Change The Channel EP”.


Deska vychází na labelu PAtrick Records a má potenciál zařadit se mezi evropský klasiky. Je opravdu vynikající! Strana A obsahuje tři pecky, strana B pak jejich instrumentály a bonus, ve kterém hostují Indy & Wich. Produkčně, spolu s Wichem se na vinylu podílel ještě Němec Sticky Dojah, reprezentující label Le Scratch Funk. Hosty na majku, krom Andrease jsou Mikey T a C Monts – Angláni, jak jinak.

 


Fajn, deska je v prodeji, mimo jiné si ji můžete pořídit u nás v shopu.
Bbarák shop
Přibyslavská 10
Praha 3, Žižkov
tram 5,9,26/Husinecká
jedna stanice z Hlavního nádraží, 3 stanice z Václaváku
Při každém nákupu u nás v shopu dostanete malý dárek v podobě mixtapu. V současné době je v nabídce krom jiných DJ Tuco: Lost In Inebriation.

On-line shop

Objednat vinyl The Regime

 


Tracklist vinylu:
1. Change The Channel
2. Who Are Ya?!
3. Turn It Up! f. MIKEY T & C MONTS
4. Change The Channel instr
5. Who Are Ya?! instr
6. Turn It Up! instr
7. Out Of The Fire Part 2 f. INDY & WICH


Audio (a to tak že celý tracky) naleznete pod tímto odkazem

Diskutuj na Bbarak.cz