hledat

Vichr Company Flow fouká v čase 100/sek

Sdílej

Jak historie pláče a naříká! V těchto dnech právě vyšla „vzpomínková“ na masakr z roku 1995 jeden z největších – převratnou desku „Funcrusher Plus“ od Company Flow, která na ještě kdysi rozjetém labelu Rawkus.
Všichni tři členi si hledí už jen svého, El-P šéfuje jeden z nejrozjetějších labelů Definitive Jux, Big Juss se pro změnu spíše trápí se svým Sub Verse Records, a tak musel svůj label založit i třetí člen, DJ a spolupodílící se producent, Mr.Len a dal mu jméno Smack Records.

Po své první skvělé desce „Pity the Fool – Experiments in Therapy“ (2001, Matador) se přidal k rozjeté newyorské bandě Third Earth Music a tam se šéfem tohoto labelu, Kimani Rogersem spáchal novou desku pod názvem projektu Roosevelt Franklin.

Teď na svém novém labelu oprašuje starou slávu Company Flow a vydává tu vzpomínkovou desku „Class-X A Tribute to Company Flow“, kde se krom známých tvrdých pecek objeví i dosud nevydané plody (z celkových 17 jich bude 5).

Len říká „Smacks není jenom hiphopovej label, bude se zaobírat veškerou hudbou, která se mí líbí a kterou podle mě je dobré posluchačům prosadit“. O jakém žánru však mluvil lze už těžko říct. Každopádně zmiňované vyšlo vychází právě v těchto dnech na Smack Records a váže se k němu i velké „celoStátové“ turné, které začalo 15.ledna v New Yorku a do NY se přes celé Státy zase 6. února vrátí. Tracklist alba „Class-X: Tribute To Company Flow“ jako vždy řekne vše takže:

1. Juvenile Techniques
2. People Are Shady
3. Fire In Which You Burn
4. Weight
5. End II End Burners (Remix)
6. Linda Tripp
7. Lil Johnny’s Interlude
8. Stupid Robot
9. Patriotism
10. Infokill (12″ Version)
11. Krazy Kings (Green Vinyl Version)
12. Lune TNS
13. 8 Steps To Perfection
14. Lencorcism
15. Krazy Kings II
16. Linoleum
17. One Night In Austin

NOVINKA z 13.11.03 (Ondra)
Company Flow jsou zpátky, tedy ozvěna
Všichni prasáci co stále rádi bourají srandu nechť si připraví sakra silný prášky na srdce protože to, co jim za chvíli najede by je taky mohlo zajet a už by se nemuseli zvednout. Je tomu dlouho co naposledy vyšlo něco od šílených králů. Company Flow byli ale už nejsou. Ale byli. A to je důležité.

Těžko říct, co by se stalo, kdyby se skupina nerozpadla. Nad tím je asi i zbytečné vůbec přemýšlet. Smutek ale může být konečně nahrazen přívalovou vlnou radosti. Nevím proč zrovna Mr. Len, když je tu maestro El-P, šéf nade všechny, ale budiž. Deska jako deska. Tím myslim v rámci impéria Co Flow samozřejmě:) Většina skladeb nikdy na CD nevyšla a některé ještě vůbec NIKDY! A těch je nám naservírovaných rovnou pět. Orgasmus bude dlouhej:)

Diskutuj na Bbarak.cz