hledat

Tags:

Velkolepá Glorchestra obrazem: Wich, 7krát3 a Vladimir 518 s orchestrem pod vedením Radima oslnili Prahu

Sdílej

Pokud jste Pražáci a ve středu jste vynechali Glorchestru na Výstavišti, udělali jste obrovskou chybu. Tenhle velkolepý projekt vznikal pod hudebním dohledem Radima několik měsíců a rozhodně to stálo za to…

Spojení rapu, taneční hudby, DJs a Unique Orchestra se povedlo na jedničku a zúčastnění sklidili nadšené ovace víc než 1500 návštěvníků. Nutno dodat, že ve VIP stanu jste mohli potkat půlku scény, Leoše Mareše nebo Kazmu a Glo nás hostilo celej večer drinkama a super rautem, za což děkujeme.

Nejvíc bylo ale spojení orchestru s dirigentem a Radimem a Wichem za gramcema. Show by za mě mohla být klidně i delší, ale nebojte, 7krát3, Zofia Dares, Vladimir518 servírují za doprovodu skvělých hudebníků největší hitovky a mnozí budou pravděpodobně překvapeni jak to všechno dohromady výborně funguje!

Já osobně vyrazím s felláčkama na některou z dalších zastávek a tenhle zážitek si ráda zopakuji. Stejně jako v případě Prahy, půjde i výtěžek z níže uvedených dalších termínů Glorchestry k na obnovu jednotlivých památek (na Výstavišti se vybralo skoro 350 tisíc).

Tak si najdi ten, který ti vyhovuje nejlépe. Vstup je dvě stě korun a za ty dostaneš nejen pořádnou porci skvělý muziky, ale i hromadu dalších vjemů jako instalace od Milana Caise, světelnou show a kulisy krásných českých památek… Za mě zatím největší zážitek tohoto roku, jsem zvědavá, jestli ho něco překoná.

Glorchestru v plné parádě můžeš ještě vychytat na zámku Zbiroh (4.8.)zámku ve Slavkově (11.8.)zámku Sychrov (8.9.) a Hospitálu Kuks (16.9.),. Poslední koncert se uskuteční v Dolní oblasti Vítkovic 22. 9. 2021. Vstupenky jsou dostupné výhradně na webu glorchestra,  kde najdeš i další podrobnosti o programu. V ceně vstupného je každého návštěvníka welcome drink zdarma.

Tagy: