hledat

Tags:

Velkej průser? Sázkové kanceláře nemusí vypisovat kurzy, když Opia povolá do zbraně Michajlova

Sdílej

Člověk znalý poměrům pod Špilasem je seznámený s nezvykle tučným počtem průserů, ve kterých si již za více jak čtyřicet let Snejky smočil prstíky. Redakce Bbarak.cz kvituje, že se nejedná o velký počet, co se hudby týče a s vtipem reaguje na jeho nový release pojmenovaný „Velký průser“. O čem asi pojednává, se dovtípí asi i duševně slabší, nicméně důležité je, že placka již je venku a s ní i druhý vizuál. 

Zatímco prvním poutačem byla skladba s Hellwanou, nyní padla volba na Michajlova, který již v minulosti jasně deklaroval schopnost vystavět do bubnu od DJe Opii hit. Zatím se můžeme jen domnívat, zda novinka „Michal“ dokáže v měřítku přízně konkurovat „Hlavnímu nádraží“ či „Ústřednímu hřbitovu“, ale odporovat této hypotéze rozhodně nebudeme.

„Vzhledem k tématům jsem si hosty volil pečlivě tak, aby dokázali přijít s neotřelým svědectvím o… prostě o věcech, které můžeme považovat za docela slušný průšvihy. Ať se to týká otázek společenských, osobních či se jedná jen o čistou výpověď a popis prožitých okamžiků. Hudba by měla umět poukazovat na problémy a snad i díky ní může docházet k určité reflexi a v neposlední řadě ke ztotožnění se s daným tématem a onomu okřídlenému sdělení „Nejsi v tom sám kámo, děje se to nám
všem,““
nechal se slyšet DJ Opia, který se již za pár dní podrobí našim dotazům v rámci rozhovoru. Fanoušci pevných kusů si mohou jeho CD objednat ZDE, ale neměli by otálet, neboť k mání je jen 150 kousků v rámci limitované edice.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1