hledat

Tags:

Velká vánoční soutěž o 5 asfaltů, na kterých jsou zaznamenány dvě třetiny CD trilogie Renne Danga

Sdílej

Vánoce se kvapem blíží a redakce Bbarak.cz ve spolupráci s tuzemským labelem Blakkwood nechce být v čase štědrosti pozadu. Říkej tomu třeba BBR Friday nebo klasicky soutěž, na jejímž konci je však rovnou 5 asfaltů zaznamenávajících dvě třetiny CD trilogie Renne Danga. To už je slušná porce hudby a sběratelské edice, kterou můžeš získat gratis…

Českou rapovou tvář Renne Danga není nutné dlouze představovat, neboť si již vydobyl své pevné místo na scéně i za hranicemi žánru. Majitel celé řady silných skladeb patří mezi vlajkové lodi stáje Blakkwood  jako první z této smečky si vysnil své sólo releasy vydat také skrze vinyly. V případě „Thái“ se tak stalo již před časem, nyní přišla chvíle debutového sóla „Con Lai“ a  závěru trilogie „Dang“. Tučná stopáž, která se vměstnala rovnou na pět voskových kotoučů. V druhém zmíněném případě doplněno o bonusový materiál označený jako deluxe verze.

Soutěžní otázka o 1 ks vinylů „Con Lai“ a „Dang“:

Co znamená Thái, název druhého alba trilogie Renne Danga?

a) Thái jako zkratka pro Thajsko, ze kterého pochází

b) Thái jako Renneho vietnamské jméno

c) Thái jako jméno jihoasijského boha hněvu

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 12. prosince a do předmětu uveď „Renne Dang“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Blakkwood.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1