hledat

V Sound Ink ví kudy kam..

Sdílej

Label Sound Ink nepatří zrovna ke kasovním trhákům na trhu. Ale je velká škoda, že se o něm tak málo ví. Připravil a připravuje velkou sodu. O té už několikrát psal Kepo, protože právě na Sound Ink vydává MF Doom pod svým dalším pseudonymem, Viktor Vaughn.

Vydal tu své výtečnické album „Vaudeville Villain“ a produkují na něm krom Dooma především stájoví producenti labelu Sound Ink, a to jmenovitě King Honey, Heat Sensor & Max Bill. Hostovačky tu oklepali překvapivě například RJD2 či raporyně Apany B Fly eMCee.

Sound Ink však myslí i na budoucnost a teď na přelomu roku chystají další projekty, kopu singlů či EPček spřízněných artistů, kteří dohromady vystupují na kompilaci „SoundInkColapsus“, kterou všem moc vřele doporučuju. Jmenovitě tedy dojde na Heat Sensor, M. Sayyid, Mutamassik, Markus Wormstorm, Plastic Little.

První zrealizovaný projekt je singl SiK & Shadetek, kde na obou peckách hostoval nadějný filadelfský MC Baby Blak. Dále se nejblíže připravuje sedmipalec od Heat Sensor, kde bude hostovat Rodan. Ten však vychází na Man vs. Ape Records. Podobný počin chystá King Honey uskutečnit na anglickém albelu Make Mine Records. Dávejte ještě pozor na velké věci z toho malého labelečku.

Diskutuj na Bbarak.cz