hledat

Tags:

V redakci nám uvízl pozdrav z Ostravy, který v uplynulých měsících nahrál Tenki. Zkusíš o něj štěstí?

Sdílej

Ozvěny ostravského rapu jsou do zbytku republiky dávkovány celkem pravidelně, jen zvýšené pozornosti si v poslední dekádě ukrojil především Sergei Barracuda sám či dříve v týmu AK. To však neznamená, že s jeho jménem na této adrese končí studiová aktivita, neboť tamní podzemí také dýchá a vypouští věci, které by mohli oslovit i na větší vzdálenost. Své by o tom mohl vyprávět třeba Tenki skrze své druhé sólo „Arzenál“.

Někdejší tvář partičky Safari v minulém roce dala vzpomenout na svou kreativitu skrze team Cotije a deskou „The Gods Must Be Crazy“. Nyní přišla chvíle vytvořit zase něco na vlastní pěst a venku je čerstvě druhé sólo „Arzenál“. Než vám naservírujeme na webu Bbarak.cz rozhovor se samotným autorem a poté i recenzi, můžete zkusit štěstí v soutěži o zmíněný release.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Arzenál“:

Podle čeho našel název úvodní singl z této desky „87“?

a) Rok narození Tenkiho

b) Rok prvního sóla Tenkiho

c) Rok vzniku kapely Safari

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 10. července a do předmětu uveď „Tenki“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Pornosoundu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1