hledat

Tags:

V redakci nám štěkají tři Buldoci z jihlavského chovu. Chcete je? Za správnou odpověď posíláme

Sdílej

Jak by řekl asi nejznámější český milovník psů Zdeněk Srstka, kdyby ještě žil: „Je k dobrým lidem milý, čistotný, k náročným uším přítulný, čistokrevný Buldok z jihlavského chovu. Výborný parťák do každého přehrávače.“ V našem případě ho nedostaneš s papíry, nýbrž se dvěma nálepkami, což má jasný důvod. Debutové album Filipa Konvalinky z PIO Squad je venku, získává si pozornost a vrývá se do mysli tuzemských fanoušků. A pokud sis ho nestihl ještě opatřit, může se tak stát právě nyní a navíc za nulový peníz.

V nedávném rozhovoru pro Bbarak.cz nám Filip Konvalinka prozradil celou řadu zajímavých informací nejen okolo jeho prvního sóla. Díky dlouholetým dobrým vztahů nám do redakce zaslal navíc tři kusy, které nyní dáváme do placu. S albem výhercům této soutěže poputují i dvě samolepky, ke kterým vám autor desky „Buldok“ posílá vzkaz: „Jednu samolepku si nech a druhou vylep někde ve svém městě na zajímavém místě. Pak to vyfoť, dej do příběhu na svém Instagramu a označuj.“

Správnou odpověď nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 16. dubna. Do předmětu uveď „Filip Konvalinka“ a nezapomeň přidat i své jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 3 kusy alba Buldok:

Napiš tři hudební přezdívky, pod kterými jsi mohl v minulosti znát Filipa Konvalinku.

PS: Pokud si nebudeš vědět rady, zkus zapátrat na jeho Instagramu, kde ti některé starší příspěvky napoví.

Výherci soutěže jsou Michal V., Blanka S. a Miroslav M.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1