hledat

Tags:

V redakci nám přistály tři kusy posledního releasu Moma. Zkusíš štěstí a získáš ho gratis?

Sdílej

Jméno bratislavského rappera Moma není tuzemskému publikum nutné dlouze představovat. Na scéně se realizuje již dlouhé roky a na svém kontě má také nespočet releasů. Ten třináctý zamířil na prodejní pulty v závěru minulého roku a opět vykazuje momenty, které stojí za pozornost. V redakci nám přistály tři originály, což nabízí možnost rozšířit svou sbírku.

Momo ve své tvorbě opisuje život svůj i ten kolem sebe a barvitě umí vyprávět příběhy, které se těší pozornosti fanoušků již více jak dekádu. Hrdě se hlásí k původu, že jako rapper vzešel z ulice, ale roky píle a cílevědomosti dokráčel do bodu, kdy má kolem sebe již jiné společenské vrstvy. I jeho tvorba možná už není tvrdá jako dříve, ale inovativní postupy ji rozhodně na atraktivnosti neubraly.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Street Hamlet“:

Jeden rapující host se v tracklistu vyskytuje hned dvakrát. Který?

a) Refew

b) Kali

c) Alan Murin

d) Prince Marok

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 25. ledna a do předmětu uveď „Momo“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1