hledat

Tags:

V redakci nám leží dva hmotné kusy debutu Joe Kinga. Chceš je? Za správnou odpověď posíláme

Sdílej

Žijeme v době, kdy většina posluchačů i interpretů bere hmotné vydávání alb za sběratelskou činnost, kterou již není prakticky ani moc kde přehrávat. I tak mezi námi existují lidé, kteří mají polici svých oblíbených releasů a nedají na ně sáhnout cizí rukou. Tvá sbírka nenabírá na síle jen tím, že v ní máš nejprodávanější disky, ale také podporou nových tváří dáváš najevo, že ti vývoj scény není lhostejný. Kdo ví, jestli třeba neznámý oblíbenec nebude za dva tři roky jedním z lídrů… Chceš proto zkusit štěstí v soutěži o dva kusy debutového alba Joe Kinga?

Dle dostupných indicií například v podobě singlu „VIP“ se můžeme dovtípit, že Joe King primárně cílí na poctivé bary do úderných bubnů a vsází na výpovědní hodnotu. I když se ocitáme v časech, kdy publikum naslouchá především jednodušším způsobům sdělení, jsou mezi námi i tací, kteří vykazují po takových materiálech hlad.

Soutěžní otázka o 2 kusy The King´s Speech:

Kterého hosta byste na této desce hledali marně?

a) Cába

b) Regie

c) Oliver Lowe

Správnou odpověď nám pošli na soutez@bbarak.c do pravého poledne 27. listopadu a do předmětu uveď „Joe King“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se zrovna na tebe v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat na Reshox.cz.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1