hledat

Užijte si 50 Centa – ještě než se nám sám zničí!

Sdílej

Nový styl, noví producenti, značné sebevědomí a progresivita, to je nový 50 Cent. Ano, jestli nás čtete pravidelně, jistě víte, že vydá nové album, nicméně dnes jsme vám přichystali daleko více podrobností a jako jedni z mála i nový cover k onomu počinu „Before I Self Destruct“.

Kterak vypadal jeho vzestup, asi nemusím připomínat, od roku 2002 nabrala jeho kariéra značné grády, ale minulý rok jako by ukázal, že ne vše bude tak, jak by si mnohými přezdívaný “Eastcoast King“ představoval. Malá prodejnost alba od Lloyda Bankse byl jasný znak!

Takže, nové album by mělo podle neoficiálních údajů vyjít již dubnu, ale já to vidím spíše až na květen, protože víte, jak to chodí… Na počinu s názvem „Before I Self Destruct“ by mimo klasického G-Unit kampu měli hostovat lidé jako Bun B, Chamillionaire, Ludacris, Jay-Z, Eminem a třeba Lil Wayne, a co se do produkce týče, tak potvrzena byla jména jako Dr. Dre, Eminem, Timbaland, Hi-Tek, Jonathan Rotem, Focus, Sha Money XL a námi tolik oblíbený Scott Storch.

Celkem bude balení obsahovat jeden disk, takže pokud se někdo těšil na dva, jak uváděli některé zprávy, je na špatné cestě. Ale jisté je to, že se mimo už námi zmiňovaných producentských jmen, na albu objeví daleko více nových. A hlavně s novým stylem.

“Tento rok bude mým rokem!“ jak 50 řekl, takže pro fanoušky jistě dobrá zpráva, ale pro haterz nanicovaté sdělení, které však v případě neúspěchu mohou použít jako protiargument. Každopádně to bude zábavné!

Cover Before I Self Destruct
Oficiální stránky
MySpace.com
České fanouškovské stránky

Text: Aksels

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz