hledat

Tags:

Uzavření trilogie, další porce nejen koncertního materiálu. Zahraj si právě nyní o novou placku Renneho Danga

Sdílej

V závěru listopadu vyšlo pod křídly stáje Blakkwood třetí sólové album Renneho Danga. Uzavření trilogie, další dávka osobité zpovědi nejen o svém původu, ale i životních nástrahách a cestě za svými sny. Pokud sis ještě tuhle placku nestihl pořídit do své sbírky, možnost se nabízí právě nyní, neboť nám samotný autor poskytl pět kousků do soutěže.

Rodák z Rychnova nad Kněžnou je ukázkovým příkladem toho, že i kluk z malého města si může splnit velké sny. Pokud jsi byl obdivovatelem jeho prvních dvou sólových alb, můžeš se vrhnout i na završení trilogie. Pokračuje v nastoleném směru, svou kvalitou se hlásí o přízeň tuzemského publika a my se snad i brzy dočkáme toho, až se nový tracklist prožene i skrze koncertní pódia.

Soutěžní otázka o 5 ks alba „Dang“:

Jakou poslední platinovou trofej získal Renne Dang na herní konzoli Playstation?

a) Last of us 2

b) Ghost of Tsushima

c) Far Cry 6

d) Assassin´s Creed: Valhalla

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 19. ledna a do předmětu uveď „Renne Dang“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Blakkwoodu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1