hledat

Udobří si Funk Doctor Spot fanoušky dvojitou porcí?

Sdílej

Již před pár dny Haama zmiňoval, že se Funk Doctor Spot, jenž v těcho dnech sdílí stejné pódium s Raekwonem, Ghostfacem, EPMD a Phaorahe Monchem ku příležitosti mini šňůřy Rock The Bells, vrací na jaře. To, že jde o událost nejen pro jeho rodný Newark, patrně nemůže zpochybnit nikdo…

Spekulace o jeho platném kontraktu u Def Jam Recordings se ukázaly jako liché, šestatřicátník Red zůstává nadále pod smlouvou a singly “Rush Da Security” či “Future Thug” tak již brzo dostanou další “sourozence”. Minimálně dva roky ohlášené šesté řadové LP “Red Gone Wild” (s hosty jako Ghostface Killah, Snoop Dogg nebo Ludacris) totiž dorazí již v průběhu března příštího roku.

Někoho možná překvapí i skutečnost, že člověk, jenž by mohl na univerzitě přednášet o tom, co je to flow, se v příštím roce hodlá přihlásit o pozornost ještě jednou. V plánu je i počin “Muddy Waters 2”, jenž  naváže na přesně deset let starého předchůdce, který je nezpochybnitelnou klasikou ukazující Ericka Sermona s Rockwilderem v plné síle. Pokud vše půjde podle plánu, předběžný termín vydání byl stanoven na listopad 2007.

Obhajoba zní jasně – jen a pouze pro fanoušky, kteří musí být v jeho případě více než trpěliví: “The ‘Muddy Waters 2’ is me kinda taking it back to old-sounding beats. I want to give you some of that Redman flavor you’ve been missing, that old grungy shit for my fans. I’m really doing this for my fans.” Těšíte se?

Redman na MySpace

Zdroj: NobodySmiling

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz